To menadżer będący połączeniem technicznego inżyniera i ekonomicznego magistra. Karierę zawodową rozpoczął w 1996 r. od sektora usług, pracując dla globalnej marki DHL. Potem trafił do telekomunikacyjnego Polkomtela oraz kilku mniejszych firm z branży ICT. Prowadził również własną firmę doradztwa biznesowego. Z Grupą PGE związany jest od 2011 r., w której początkowo odpowiadał za rozwój sprzedaży detalicznej, ściśle współpracując z PGE Obrót. Obecnie stoi na czele kompaktowego, ale bardzo prężnego zespołu, którego zadaniem jest rozkręcanie w Grupie Kapitałowej obszaru rozwoju, badań i innowacji.

W czasie prywatnym z zapałem uprawia sport, pasjami ogląda polskie komedie oraz planuje i realizuje podróże w miejsca, gdzie jest ciepło ale i ciekawie.

Dba o pokój na świecie, ale pamiętając, że jest to bardziej domena innych, stara się, aby także zespół, którym kieruje, był przykładem harmonijnej współpracy. Głęboko wierzy w to, że takie pokojowe nastawienie jest źródłem rosnącej motywacji dla obecnych współpracowników i przyciąga nowe, interesujące osoby.